Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bukoba

    tag

    válasz joey04 #566 üzenetére

    Az a baj, hogy az itteni lehúzós teszten kívül nem olvastam hasonlót a Jetről máshol. Lehet, hogy a Samu ennyire jó, hogy szinte minden hasonló témával foglalkozó oldalt megken, és a felhasználói értékelések (több ezer) dolgos koreai Samsung dolgozók kezéből születtek? Nem tartom valószínűnek. Az tuti, hogy nem annyira jó a készülék, mint amilyen lehetett volna, vannak hibái rendesen, de tökéletes telóval még nem találkoztam, főleg azért sem, mert az emberek ízlése, illetve elvárásai eltérnek egymástól.
    Azt még csak értem, hogy nem bízol egy-egy oldal tesztelőiben, de az, hogy több ezer user visszajelzéseit sem tekinted hiteles forrásnak, az számomra furcsa. Ezzel az erővel az itteni useker véleményét, hozzáértését és tapasztalatait is semmibe lehetne venni.
    Nem tisztem védeni a Jetet, nem is tudom ezt tenni, mert eddig még nincsenek személyes tapasztalataim vele (ahogy az Arena-val sincsenek.) Csak abból indulhatok ki, amit olvastam, illetve láttam szerte a neten, és az alapján nem annyira rossz a Jet, mint ahogy itt többen állítják. Lehet, hogy a lokalizáció lett ennyire kapitálisan elbaltázva, ezt nem tudom, de nemzetközi szinten nincs ennyi rossz vélemény a Jetről, mint itt.

Új hozzászólás Aktív témák