Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AmigaFan

    aktív tag

    válasz Lord Soth #1024 üzenetére

    Hali! A legelső teszt sem volt valós, mert a régebbi szoftverekkel sem volt nagyon problémás a Jet, csak a tisztelt tesztelő nem szeret várakozni egy kicsit se! Ő úgy szereti a telefont, ha mindent abban a pillanatban megcsinál, amikor hozzáér! Na én még ilyennel nem találkoztam egyik gyártó telefonjánál sem! :D
    Nálam a Jet-en még a régebbi T-s FW van, de semmi gondom vele, teszi a dolgát szépen!

    Firmware frissítéssel kapcsolatban pedig szeretnék rendbe tenni pár dolgot, és remélem ezek után tiszta lesz mindenkinek! :))
    Szóval ha szolgáltatótól veszed a telefont, akkor csakis a szolgáltatói firmware-t teszik fel neked a samsungnál is, és a szolgáltatódnál is! Ha kártyafüggetlenül veszed magyar garanciával, akkor a samsung felteszi neked a legújabbat zokszó nélkül, de frissítheted magadnak is odahaza, nem lesz gond! Ha kártyafüggetlen GSM-es garanciás telefont veszel, akkor a samsung szerviz csakis pénzért teszi fel a frissítést, de magadnak otthon frissítheted, megint csak nem ugrik a GSM-es garanciád! Abban az esetben viszont, ha szolgáltatótól vetted a Jet-et, és otthon frissíted, akkor viszlát garancia!!!

    Remélem érthető voltam, és nem hagytam ki semmilyen eshetőséget! :DD

    Amiga Forever...

Új hozzászólás Aktív témák