Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    Jajajajajjj, ne írjatok ilyet már, hogy "itt a végső igazság", meg hasonlók!

    SOHA nem állítottam, hogy egy teszt (legyen az az enyém vagy másé) szentírás!! A teszt, mint olyan elsősorban útba igazítja az olvasót, akik nem tehetik meg, hogy évente akár többszáz készüléket kezükbe vegyenek, kipróbáljanak, használjanak napokon át. Azt hiszem, semmi meglepő nincs abban, hogy nem bitre azonos a véleményünk Boggal vagy bárki mással (egyébként én is megjegyeztem a cikk elején, hogy a 800 MHz-hez képest nem túl sietős a szoftver, a HD virgoncabb). Ha valaki megnéz más külföldi teszteket azonos telefonokról, ott sem fog tökéletesen egyező véleményt olvasni. Nekem személy szerint nincs nagy bajom a TouchWiz-zel. Lehet, hogy kevésbé látványos, mint a szintén remek S-Class vagy ugye az iPhone, de ezeknél sokkal rosszabb is létezik.
    Jó az S-Class, én örültem a legjobban, amikor az LG végre meglépte azt, amire már nagyon szüksége volt és lecserélte a szoftvert. Az a baj, hogy tényleg direktbe a pofánkba nyomták, hogy ez igenis jobb az iPhone-nál, miközben az iPhone okostelefon, ezzel pedig jelentősen értelmét veszti a hasonlítás. Hiszen akkor miért ne vetjük össze mondjuk a Pixont és az N86-ot, miközben a kamera felbontásán kívül semmi közös nincs bennük (az N86 nem is érintős, de ott a Symbian).

    Azt mondjuk nem erőltetném, hogy mennyire vagyok Samsung párti vagy sem. Igen, az utolsó három mobilom Samsung volt, kétségtelen, hogy nekem mint márka bejönnek. DE! Ezt a véleményt magánemberként tartom és úgy gondolom, hogy minden embernek szíve joga, hogy legyen kedvenc márkája, mobilban, autóban, mosógépben és minden másban.

    Tesztelőként nem azt nézem, hogy hűű Samsung van ráírva, hanem az eddigi hosszú évek tapasztalatai alapján igyekszem az adott modellt elhelyezni a mostani nagyon túlzsúfolt és nagyon pörgő kínálatban.
    Továbbá leszögezném, hogy az iPhone-nal nekem semmi bajom, annak idején, az országban a legelsők között foghattam kézbe a 1.0 verziót és teljesen le voltam hidalva tőle. Azonban nem istenítem, ahogyan teszik itt elég sokan, legyen az iPhone vagy N97 vagy épp valami SE telefon. Tegyék, szívük joga, néha tényleg olyan jókat lehet szórakozni, ahogy egymást ütik a fanok és az ellenfanok. Ráadásul sokszor úgy vagdalkoznak egyesek, hogy tényleg nem is látták még élőben az egyik vagy másik telefont. Higyjétek el, engem is ért már nem egyszer meglepetés (kellemes és kellemetlen egyaránt), amikor az első gyári képek után a kezembe került egy-egy készülék.

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák