Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GRZ>

    csendes tag

    Hello!
    Köszi a választ. Am szval nem javaslod ...:( .. mert azért van elég baja ,én 20 körül lehet tok venni,de azért h szart vegyek ahhoz sok. Am szval értem ha operát teszek rá akkor nem lesz baj. Bár ahhoz elég csak az h felteszek egy opera mini jar.-t :D és akkor műkszik a wifi. Am esetleg leírhatnád h milyen hibákat észleltél még vele.Amúgy hol vetted 10k -ért ?:D :O engem is érdekelne annyiért :D nekem nem tudsz szerezni ennyiért? :D.
    Am hangzása jó meg minden. Am csomagba tényleg nem adnak semmit csak töltőt?
    és am a háttérképet tényleg nem lehet változtatni? és amúgy a menü hátterét azt a szar kék szint ami olyan béndzsó nem lehet változtatni ?
    Bocsi a oks kérdést ,de muszáj érdeklődnöm mert tetszik és szeretném ezt a telót. De lassan több rosszat olvasok róla mint jót :/ és elszomorít..és így lehet elmegy tőle a kedvem sajnos tőle. Cáfold meg nyugodtan. Am igazából csak telózni szeretném vele mint a normálsi emberek,meg max wifizni arra szükségem lenne, meg nem tom esetleg 1-2 játékot lehetne rá szedni? nem tudom támogatja -e ?.
    Pacsi

    Just be Cool ;) !

Új hozzászólás Aktív témák