Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mela Kehes

    addikt

    válasz Mcat #270 üzenetére

    "Viszont nincs vaku, sem led fény."
    Nekem sokáig D600-am volt, ami ugyebár nem autofókuszos, 2 MP-es és elég jó képeket készítettem vele. Mindenáron jobb kamerájú telefonra szerettem volna lecserélni, ami végül is több okból nem jött össze. Vettem először egy 5 MP-es F480-at. Hát a 2 megással sokkal jobb képeket készítettem. Utána jött egy HTC Diamond, ami ugy AF-os, de csak 3.2-es. Ezzel jobb képet készítettem, mint az 5 megással. Ezután jött az U900, ami 5 megás és AF-os, van rajta vaku. Próbálgattam sötétben milyen képeket készít, de sajnos elég gyatra lett a minőség. Itt jöttem rá, hogy nem kell a megapixelekkel foglalkozni, meg a villanófénnyel. Ez nem telefon, nem fogok vele posztereknek való képeket fényképezni. Ezzel a telefonnal nappali fénynél tökéletes képet lehet készíteni, és ami nem elhanyagolható, gyorsan.

    "És most akkor fókuszál, vagy nem?"
    Nem.

    "És karcolódás? Sérülésre mennyire érzékeny?"
    Az enyémen vannak kisebb karcok, de a minta miatt nem igazán lehet észrevenni. Egyébként meg, ha valaki nem szereti, ha összekarcolódik, akkor tegye tokba vagy bugyiba. (öö, a nem felcsatolósra gondoltam :K )

    "Zenehallgatás."
    Meglepően hangosan szól. Unokaöcsém vett a SE-hoz két hangfalat. Villogott, hogy milyen hangosan szól, erre bekapcsoltam az enyémet és kis túlzással egyforma hangos volt.

    "Témák cserélhetőek rajta, vagy fix, és pont?"
    Úgy tudom, hogy a témákat nem lehet cserélgetni. Nekem az U900-asomon lehetett témát szerkeszteni, mindenféle színt, betűtípust meg miegymást, de hamar rá kellett jönnöm, hogy pár nap után ez már nem érdekes.

    "Valóban nem lehet étkezetes betűket kicsalni belőle?"
    De igen, többször kell azt a karaktert lenyomni. Át kell állítani az sms beállításoknál, hogy ne támogassa az ékezetes karaktereket és akkor csak 1 üzenetet küld. Akkor viszont a balra dőlő ékezeteket kell választani.

    "Már nem tudom megmondani melyik telefonnál, de láttam, hogy a menüben is lehet más betűtípust használni, (valami papyrus szerűség volt beállítva rajta és iszonyat jól nézett ki)nem csak pl. a tárcsázásnál a számoknál. Ez itt is megvan?"
    Igen, 3 féle betűtípus közül lehet választani.

    "Kezelhetőségről mit tudtok mondani?"
    Szerintem eddig az egyik legjobban kezelhető telefonom. Elég kicsi, a képernyője viszont nagy a taperoláshoz. Mondjuk nekem sem virsli ujjaim vannak. :N

    "Leginkább a kamera ami elbizonytalanít, illetve a kezelhetőség és testreszabás."
    Ez a 3 dolog egyáltalán ne zavarjon.

    Összegezve: Én 43 ropiért vettem és összetettem a kezem, hogy ilyen olcsón hozzájutottam. 10 ropiért gondolkodás nélkül berongyolnék venni.
    Nekem sok telefonom volt már, mindig jobbat akartam venni. Ez a Diamondnál csúcsosodott ki, amikor rájöttem, hogy egy csomó tulajdonságát nem is használom ki. Nem kell nekem 3G, wifi, AF meg 20 MPixel. Ezzel a telefonnal maradéktalanul meg vagyok elégedve. Hibája lehet az sms írásnál, hogy az ékezetes karakterekkel egy kicsit bohóckodni kell, de mivel ritkán írok így nem vészes. Szóval ez egy jó vétel!! :C

    [ Szerkesztve ]

    "Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

  • Mela Kehes

    addikt

    válasz Mcat #274 üzenetére

    Igazán nincs mit!

    "Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Mcat #467 üzenetére

    Igen, mp4 videók. Én 8gb-os kártyát akarok venni, ha már kezeli. :D
    És igen, legalább is nálam elég a jar fájlokat feltolni és azokat kiválasztani telepítésre. :)

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák