Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    kicsit gatyaba razhatna magat a samsung noti teren. Kozepes teljesitmeny, kozepes kinezet, felsokategorias ar parositas nem igazan nyero. Es foleg a felig-meddig business gepeknel, mert elvegre a Q szeriat olyannak szantak mint a HP-nal a probookokat. Ettol fuggetlenul kullemben, tudasban sikerult a kozepkategoria also szegmensebe beloni ezt a gepet es a tobbit.
    En csak azt nem ertem, ha mindenben kepes piacvezeto pozit szerezni, ez a notebook netbook ipar miert nem megy neki. A monitorjaik jok, es tetszetosek, a tvk szintugy jol neznek ki es jok is, telefonokrol nem is beszelve, nem tudom akkor hogy lehet ennyire rondara tervezett gyenge valamit kiadni, amirol messzirol latszik hogy koze nincs a megszokott minoseghez. Kicsit olyan mintha valami uttorok lennenek a mobilgepek piacan es nekik kene feltalalni a spanyolviaszt (sztem ezert retro kinezetu es tudasu az osszes gepuk) de ez nem igy van, csak kovetni kene a mar bejaratott utat, de mintha ok direkt 5 ev lemaradasbol akarnanak indulni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák