Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerMike

    újonc

    Sziasztok. Vásároltam egy Samsung Gear S3 classic okos órát - csak feltehetően hülye vagyok hozzá. :F Szeretném az órát aljas mód felhasználni olyan vizsgákon, ahol a tanár is meglehetősen aljas módon áll a számonkéréshez. Összegezvén...szeretnék az órára valamiféle pdf, doc, és ppt olvasót telepíteni. Ha jól tudom az órának a tárhelye 4,0 GB. Valami olyan megoldás érdekelne, ahol az óra a telefonról képes olvasni a fileokat.

    Már próbálkoztam az:
    - Appfour Documents for Android Wear pdf readerével.
    - Google Inc. Google PDF Viewerével.
    - Marcel Dopita PDF Reader for Android Wearével.

    Ezekkel én sajnos nem boldogultam....az is lehetséges, hogy én rontottam el valamit...

    Kérlek benneteket, ha jártasabbak vagytok a wear appok területén, szíveskedjetek segíteni.

    Lehet, hogy egy kicsit off topic, de úgy gondoltam ide passzol ez a téma legjobban.

    Előre is köszönöm a segítségetek!

    Ui.: bármilyen megoldás érdekel, hogyha ez óra erre nem képes, akkor más ajánlatokat is szívesen várok. :)

  • KillerMike

    újonc

    válasz Darko #631 üzenetére

    Szia. Köszönöm a válaszod. Ezt is próbáltam már, ez működik az órán, viszont nem lát semmit. A mappákban, amiket az órán meg tudok nyitni vele, nincs egy file sem, a telefont nem érzékeli. Valahogy fel kellene töltenem a pdf fileokat az órára? Vagy látnia kellene azokat a fileokat, amik a telefonon vannak?

    Az órát nem tudom, hogy lehetne a PC-hez csatlakoztatni, mivel nincs rajta USB csatlakozó (vagy csak szintén béna vagyok és nem találtam meg, de kábelt sem adtak hozzá csak töltőt), a töltése is egy dokkolón keresztül valósul meg.

    Köszi szépen előre is a további segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák