Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Joshi #434 üzenetére

    Én csak azt sérelmezem, hogy bár nekem is 5 hetet mutatott a rendelési felület, a visszaküldött megerősítő e-mailben ez már egyből felugrott 6 hétre:

    Utána pedig 2 héttel, amikor átkerült a státusz "Megrendelés leadva"-ból "Megrendelés készítésére", akkor újfent 6 hetet ígértek (plusz már eleve nem értem mi telik 2 hétbe abban, hogy elkezdjék készíteni a rendelést, ha ajánlanak "egyedi" mobilokat -bár én ezt nem nevezném annak, exkluzívabb szín, de nem gravírozott, vagy egyedi mintás- akkor fel kellene lenni készülve a rendelések beérkezésére, és a feldolgozási szakasz nem kellene, hogy 2 hetet vegyen igénybe):

    Úgyhogy most teljesen tanácstalan vagyok, hogy esetleg jövőhéten végre megkapom-e (március 26-i rendelés) vagy még mindig hosszú hetek kérdése.

    Ráadásul az online rendelés trackelő felületen 1 hét után a "rendelés készítése" ikon a kék pulzáló/animált ikonról, fekete nem mozgóra váltott. Nem tudom ennek van-e jelentőssége, de olyan, mintha most nem "készítenék", hanem "ülnének rajta".

    Szóval ezt most ne vedd magadra, csak a fentiek után látni azt, hogy te elvileg 1 héttel később rendelted a tiédet és már megkaptad kicsit megadta az utolsó pofont a türelmemnek. Tényleg egyedül azért nem állok el a rendeléstől, mert 214.991 Ft elég jó deal érte (főleg, hogy ebből még a régi elfekvő telefon árát visszakapom a TMX-től), szóval 190.000 alatt lesz a végösszeg. Ráadásul most a Samsung (gondolom bekalkulálta a Forint gyengülést), minden áron emelt a webshopbal, 128 GB-os Z Flip már megint 369.990 Ft, de a legdurvább, hogy a 6/128 GB-os S21 FE, ami pár napja 274.990 Ft volt, most drágább, mint az induló ára volt: 309.990 Ft-ért mérik, ami azért szerintem egy "FE" (ami ergó egy Lite) modellért, meg 6 GB RAM-ért 2022-ben már a vicc kategória...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák