Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilasz007

    aktív tag

    Hétvégén lementem Szegedre az Aquaparkba. Kihasználni a jó időt, kis városnézéssel és megfürdetni az órát.
    Nem csalódtam. Hozta azt amire számítottam:
    Direkt hagytam LTE-t. Távoli kapcsolat ment, jöttek is az értesítések. Víz alatt megszakadt, felszín közel hálózatra mászott. A 40 fokos termálba megmutatta érzékeny kis lelkét és eldobta a törülközőt, hogy ez nekem már túl meleg. :). Arrébb mászva lenyugodott, majd egyszer 31 fokos élmény medencébe is bedobta, hogy forró a talaj a készülék házban.
    Hívni lehetett nyugalmi állapotba, vicces volt. Csak az óra lehetne csöppet hangosabb is... Tudtam mérni, stresszt, pulzust, vérnyomást... Cool faktor pipa. Értelmét nem kell kérdezni :p

    Viszont javaslom, pancsoldába inkább repülő üzemmódba vele. Merül, mint a szikla. 2-3 óra után már jön az 5%-os figyelmeztetés... semmi meglepő, hisz küszködik az antenna. Az ezután rám váró közel 2 órás töltési periódus hát... picit sok, de tervezhető?
    Samsungos PowerBank szépen tölti. Ezért pl ha az van, akkor már nem kell külön vinné a korongját...

    Melegedés terén is el tudom képzelni, hogy azon mondások, amik a gyenge térerő és a melegedés között kapcsolatot feltételeznek, lehet benne valami.
    Semmi beázás, semmi gond. Hangszórót szépen kiköpi, mint a sima Watch, teljesen jó: kikapcsolódó jellegű vizes léttel nem lesz baja.

    Ma AoD nélkül 3-4 óra sétával, folyamatos pulzus és mozgás követéssel, 80%-al tettem le az asztallal. Kivácsi leszek, hogy ez az androidra jellemző aksi betanulás mennyit fog jelenteni az üzemidőben, mert a maival már teljesen elégedett voltam. És hát, 4 napja nem kellett gyalulnom az órát, telefont a pay miatt se. Az továbbra is kiszámíthatóan megy, aktív futó alkalmazás mellett... mert ugye nálam továbbra se kiválasztható, mint fizetési platform NFC alatt... annyi baj legyen.

    Végül ismét. Nem csalódtam. Hozta, ami elvárható volt, Realistán. Ki fogja forni ezt magát. Ha az ember nem öli, érzésre, ki lehet majd húzni vele egy napot...

    PS: Rendeltem rá Amazon.de-ről a már korábban megosztott 13 eur-ért fóliát. Német amazon ajándékból hozzám dobott 30 nap prime-ot, így már szinte majdnem ingyen volt. Legalább végre megnézem a Picard-ot is :p

Új hozzászólás Aktív témák