Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbalu1

    senior tag

    válasz AS #369 üzenetére

    Sőt már olyanról is hallottam Apple termék esetében is, hogy fel is robbant.A legjobb márkáknál is előfordulhatnak gyártási problémák.Eső után köpönyeg, de ki kellett volna próbálni a kütyüt mielőtt átveszi az ember, vagy ha az nem lehetséges, akkor rögtön a boltba a fizetés után az eladók előtt, illetve kiszállításnál a futár előtt.Én addig ki se fizettem az újmobilos futárnak, ameddig kibontva-bekapcsolva le nem csekkoltam a gépet.Sajnos, úgy látom, nagyon rossz irányba mennek a dolgok ebben a világban, minden téren.Valóban a samuval is kezd elszaladni a ló, gyári sorozathibás dolgokat gariban nem hajlandóak elismerni és ráhárítják a felelősséget a tulajra.Konkrétan pl. olvastam, hogy az új S4-es telók kijelzője belül képes mindenféle mechanikai behatás nélkül megrepedni és ilyankor azt mondja a márkaszervíz, hogy a tulaj leejtette.Külföldi fórumok is tele vannak ezzel a problémával.Ilyen, illetve hasonló hibák bármelyik márkával előfordulhatnak.Inkább az edigital eljárását tartom felháborítónak, pedig sokan azért vásárolnak náluk, vagy az MM-ben, nem kevés plusz pénzért, mert az terjedt el róluk, idáig legalább is, hogy nem szaroznak garis probléma esetén.Úgy látszik ez is kezd megváltozni a vásárlók, kárára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák