Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz Hobbbyt #13 üzenetére

    Hát nem tudom, volt nálam pár napig egy androidos tab, nekem win8 után nem kéne, de én a win8as tabletet néha asztali gépként is fogom használni.
    Oké, kijelző nem a legjobb, aki a felbontásra megy rá, az csalódni fog a T100ban, de a betekintési szögekben nicns semmi szégyenkezni valója. És számomra ez a fontos.
    Ha kell mobilnet, akkor egy hordozhetó wifi router, vagy esetleg egy 20k körüli telefon erre a célra, de egy 10"-os tablet nálam azért nem az a mindig hordozom kategória. Otthonra ideális főleg, hordozhatónak inkább 7-8".
    Üzemidőben meg megint csak nagyon jó, de ebben mondjuk nincs összehasonlítási alapom.
    Más kérdés, hogy belőlem a keserűség is beszél, mert megutáltam az androidot. Sajnos a google vakítja az embereket, megvettem a nexus s-et, és ma kb használhatatlan, pedig ugye ez referenciakészülék.
    A másik, meg hogy se win8 se blackberry OS alatt nem kell lemondanom az androidos alkalmazásokról.
    Ingyenkönyvek, meg pár nyelv alkalmazás azért klassz:)

  • spawn21

    veterán

    válasz Hobbbyt #13 üzenetére

    Szerintem csak rosszul fogalmazott. Ennek a tabletnek nincs létjogosultsága ezen az áron. A nexusba nincs miért belekötni :N

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13p

  • saelin

    veterán

    válasz Hobbbyt #13 üzenetére

    Helyes. Sokan az alsókategóriás laggdroidok alapján ítélik meg az androidot, amivel nekem is van tapasztalatom (még mai napig is, lásd a profilom), de egy felső kategóriás telefon vagy tablet, már teljesen mentes a hosszabb fagyásoktól és a sűrű lagoktól. Azt nem is említve, hogy minőségbeli különbségek vannak a két, igen távoli kategória között. Ips, full hd felbontás, 4 mag (vagy jobb 2 magos), 2 gb ram is akár, és combos akkumulátor. A droid igen is lehet egy szinten egy ipadel, aki ennek ellenőrzőjét állítja az nem használt drága robotot. Már egy középkategóriás nexus 7 is olyan minőség és teljesítmény/optimalizálásbeli különbség a dzsunkákhoz képest, hogy azt fáj nézni. Ilyen téren a google követelményei lehetnének szigorúbbak, mert én találkoztam olyan tablettal, hogy ha usbn rádugtál egy pent, majd leválasztottad, akkor jött vele a microsd is. SD kivesz és betesz, majd minden frankó...

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák