Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz margithid #14 üzenetére

    Az én kezemben volt több kategóriájú tab.. Sajnos a tulajdonomban is megfordultak szélsőségek.
    Egy 40 ezres MyAudio tényleg borzalom attól függetlenül, hogy a specifikációi teljesen vállalhatóak lennének. Tele van buggal, hibával összeszerelési bakival stb. de ezek nem igazán az android hibái. Szokás mondani, hogy Olcsó húsnak híg a leve. Sajnos ez nagyon igaz erre a szegmensre.

    A másik dolog, hogy szerintem igazából a 3 csúcs (iPad, Android és Win8) kategória nem 1:1-ben ellenfelei egymásnak. Nem élménybeli eltérések vannak hanem használatbeli. Nekem iOS nem kell. Win8-as tabot pedig csak akkor vennék ha letudnám vele váltani a laptopot. (ami jelenleg 400e Ft-tól felfele van)

    A google mivel vakítja az embereket? A Nexus S egy 2010 végén megjelent cucc. Most 2014 közepe van. Haveromnak is van egy. Teljesen használható. Tudja azt amit tudnia kellett a korában (sima iPhone 4 idejében járunk). Több nem várható el tőle.. Az megint csak nem a google hibája ,hogy a technikai fejlődés gyorsan elfutott mellette.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák