Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stul87

    tag

    válasz szivacs1987 #25402 üzenetére

    Nem ellened vagyok,egyszerűen a telefon ellen,kell ilyen vélemény is,engem is eltántorított volna,biztos vagyok benne. Ha fél havi fizud és 2 éves hűség aláírás után ennyit mondanának neked,hogy kifogtad, nem hiszem,hogy boldogítana. Pont azért választottam ezt a telót,mert nem akartam "kifogni"..mivel ha rizikózni és mókolgatni akarnék,akkor veszek nulla forintért egy hardware-ilag sokkal jobb ZTE-t.(arról nem beszélve,hogy pont ezt a fórumozgatós részt akartam elkerülni,mert nektek lehet van erre időtök,hogy itt olvasgassatok,és telepítgessetek,de nekem most is főzni kéne,és háztartást vezetni) Viszont azt sem értem,hogy miért nagy kérés ez,hogy annó a Neo-mat beindítottam és 2 évig semmit nem kellett hozzányúlnom,szal aki erre a telóra vált,nézzen meg pár dolgot (nekem sokkal rosszabb füles és hangzás,nincs értesítési led,stb). Sajnos túl jó telóhoz voltam szokva,és ha tudom, hogy ennyi kompromisszumot kell kötnöm,akkor inkább gyűjtök még valami komolyabb Sony-ra...elnézést,de ezért vagyok ennyire negatív :)

    "csak a pubg!" by Sz

Új hozzászólás Aktív témák