Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megyerikrisz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni. 5 napja hozta meg a futár a telót gyári t-mobile 4.1.2-vel. Elkezdtem belakni, előtte (ZTE Skate) szanaszét főzött romot használtam, gondoltam, adok egy esélyt a gyárinak az új telefonnal. Az eredmény brutális... a készülék a saját maga által felvett videókat több másodperces akadozással bírja csak lejátszani. Filmeket néha viszi rendesen, néha teljesen letérdel, úgy akadozik, hogy kell neki 2 perc, mire újra használni tudom. Ilyenkor a gombok érintését kb. 30 mp múlva érzékeli. Szerintem ez nevetséges. Levettem róla minden olyan progit (Facebook, stb... ), amiről itt a fórumon azt olvastam, hogy esetleg eheti a ramot, ezért akadhat. De nem, továbbra is szaggat. A videóknál pedig nem tudtam mintát felfedezni, hol vitte a 720p-t is, aztán egyszer beáll, onnan pedig a sima SD felbontású avit/mp4-et sem.

    A kérdés az lenne, hogy elég lehet-e a FR, vagy húzzam újra? Ha pedig újra kell húzni, akkor mit javasoltok? Gyári JB vagy főzött? HA főzött, akkor melyik? Fontos lenne a multimédia(film, kamera, zene, stb...) és a stabil működés.

    Köszi szépen a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák