Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomiii258

    tag

    válasz Mr.Silkó #19236 üzenetére

    Csináltam képernyőmentést, de sok minden szerintem ebből nem látszik, csak az, hogy pont úgy fogyasztotta a netet, ahogy nem szabadot volna neki:

    [a bűnös Play áruház ]
    Látszik, hogy le van tiltva, de mégis a háttérben fogyasztotta a mobilnetet.
    Ha itt az "Alk. beállításokra" megyek, akkor a sima Play áruház beállításaihoz jutok, semmi extra.

    A Play áruházhoz hasonló nevű Play-szolgáltatásoknál lehet "alk. beállításokra" nyomva előhozni pl a helyadatok stb forgalmát, de az másik alkalmazás, nem az fogyasztotta a netet, meg amúgy sincs abban a nézetben sem semmi extra, helyadatok csak 0,65 mega pl.

    Eközben az adattakarékosság be van kapcsolva és a háttérbeni töltögetés le van tiltva:
    [Energiatak]

    Szóval nemtom hogyan fogyaszthat mobilnetet, másnál ez nem fordult elő? Vagy csak más nem vette észre? Mert nem túl nagy forgalom az igaz. Báár...3 nap alatt 27 mega, ilyen tempóban az egy hét alatt 50 is lehet, ami egy hónapban már 200...az meg azért na!
    Egyébként frissítések nem jöttek, pontosabban csak itthon WiFi-n, de azon kívül nem frissült semmi, megnéztem a legutóbbi Google frissítéseket.

    [ Szerkesztve ]

    Tomiii258

Új hozzászólás Aktív témák