Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rinocerosz

    őstag

    válasz leslien #2483 üzenetére

    Szia!
    Szerintem a Galaxy s22 egy kifejezetten jó készülék lett. A Galaxy s20-ról váltottam és hát én emlékszem a kezdetekre az s20-nál... szóval az exynos 990 az első pár hónapban kb a használhatalan kategória volt. Szóse róla később rendberakták, de azért nem ezt várta az ember.

    Ezzel szemben a Galaxy s22 még belakáskor is szépen hűtötte magát... nem volt forró a telefon. Az üzemidő nálam egy pipa... a Galaxy s20 ugyanazon felhasználás mellett a 4 óra kijelzőidőt ha bírta, de inkább 3,5... az s22 4-5 óra és ezt 120hz kijelzővel és marad is benne annyi, hogy nyugodt legyek nap végére.
    A hálózati témában nekem nem volt még soha problémám samsung telefonnal, de a melóban eddig megfigyeltem, hogy a Galaxy s20 a nagy beton épületben 2db pálcát mutatott... addig az s22 nem igazán veszem észre, hogy ingadozna. Szóval valamit biztosan reszeltek ezen a területen is.
    Meg nyilván hozták azt amit kell. (Kicsit jobb kamera, kijlező... meg végre már az Exynos nem annyira gatya mint a régebbiek :) ).

Új hozzászólás Aktív témák