Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coleen

    aktív tag

    válasz g4mer #445 üzenetére

    Az a helyzet, hogy mióta megnyomkodtam az üzletben, naponta többször gondolok rá, hogy nagyon kellene egy ilyen nekem :)
    Viszont igyekszem erős lenni, és ahogy írod, még pár hónapot várni, mert nem tudni mit lép a konkurencia tavasszal. Megvenni meg tudnám, azzal lekopogom nincs gond, csak hát mégis ennyi pénzt egy mobilért...
    A Huawei (pl. egy P40 Pro) sajnos nem csak a Google miatt nem jöhet szóba, hanem a munkahelyemen használt 1-2 spéci app sem elérhető rá (ráhekkelni meg biztonsági okokból nem akarom). Xiaomiban pedig még mindig nem bízom annyira, hogy azt válasszam (mindig van egy-két apróság bennük, amiben kompromisszumot kell kötni, legyen az akár pl. a hangminőség).

    A másik alternatíva a OnePlus 8T lenne a sík 120 Hz kijelző és a Snapi processzor miatt, ott viszont a kamera kicsit gyenge, illetve a kijelzőjével kapcsolatban is olvastam, hogy nem tökéletes (szivárványos mintázatok láthatóak rajta bizonyos szögekből, ill. egyes kevésbé szerencsés példányoknál inhomogén a fekete).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák