Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Medocsabi

    addikt

    Sziasztok!
    A régi s10+ helyett kaptam a cégtől egy új s21-et, amin sajnos nincs jack dugó (ezt az ordas baromságot.... :(( ), így egy normális bluetooth füles után kell nézzek. Ebben kérek tanácsot,segítséget. Home officeból dolgozom javarészt, a hívásokat eddig egy sima jack dugós headsettel oldottam meg, sportoláshoz pedig egy Huawei AM61-es használok/tam. A kettő helyett kellene 1 normális, mert vettem ugyan egy Samsung USB-C -> Jack átalakítót, de a hívottak elmondása alapján nagyon tré a hangja. Van pár kritérium, aminek meg kell(ene) felelnie a fülesnek. AZ első, hogy hangos legyen, jó basszussal, mivel sajnos rossz a hallásom, viszont szeretek szenét hallgatni. A sportolás miatt fontos, hogy stabilan fülben maradjon,emiatzt inkább agybadugós megoldásban gondolkodom, feleségemnek van JBL fülese, az pl nekem kiesik a fülemből. Fontos még, hogy a mikrofon része jó legyen, a jelenlegi Huawei alkalmatlan a telefonálásra. Olyan 30.000 Ft körül szánnék rá, tudtok ajánlani pár lehetséges opciót? Én speciel ezzel szemezek :JBL Tune 230NC TWS

Új hozzászólás Aktív témák