Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Fred23 #613 üzenetére

    Az 1 napos használhatóság az nálam nem üti meg a mobiltelefon kategóriát.
    Az inkább a ne vedd meg történet.

    A szénné használat sem jellemző rám, mert amúgy ha valahol vagyok akkor vagy leteszem a telefonomat és ott áll vagy a zsebemben-belső zsebemben dekkol.

    Telefonálás 2 SIM kártyával, SMS, e-mail, Messenger némi Facebook-kal kiegészítve, BT-s zenelejátszás az autóban Firefox böngészővel yt-ről asztali nézetben, hogy le tudjam zárni a telefon kijelzőjét és így is energiát spóroljak. Meg szoktam fotózni.

    Ezekre használom a mobilt.

    Nem villogok vele vagy élek nemi életet a kütyüvel. Ez egy eszköz amit amúgy szerintem szolid keretek között használok.

    Ezt a használati szintet kellene megugrania az aktuális vagy leendő telefonnak.

    Instagram, WhatsApp, TikTok meg a többi ilyen és ehhez hasonló programok sincsenek fent a telefonomon.

    Pedig számomra napi használhatóság szempontjából jobb jelen állás szerint a Meizu.

    Anno mikor 1 hétig jártam utána a milyen mobilt kéne venni a Huawei P8 Lite (nevetséges áron tudtam elhozni a szolgáltatótól) helyett ami nagyon látványosan nem bírta a 2 SIM kártyát.... akkor találkoztam először a Meizu márkanévvel. Ekkora méretben ilyen tudással nem nagyon volt más Androidos telefon 55 ezer Ft-ért.

    Megvettem, elkezdtem használni és kész. Részemről a telefon téma letudva, mert megtaláltam azt amire szükségem van.

    Ez az S10e egy percig és sehol sem gondolkodik el vagy reccen meg ahol viszont a Meizu nagy-nagy ritkán igen.

    Erre a sima felhasználói élményre vágyom, de nem minden áron... és nem ilyen akku idő mellett...

    Nekem a telefon nem évente eldobandó eszköz.

    A számítógépem is azért olyan mint amilyen, hogy engem és így az igényeimet szolgálja ki.
    Nem pedig azért van, hogy elmondhassam mi mennyibe kerül benne és milyen elemekből épül fel a benne lévő vízhűtés.

    (#614) icecave :

    Mennyi idő volt mire beállt az akku?

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák