Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • banhammer

    veterán

    válasz Something_ #6706 üzenetére

    Én ott vettem.
    Kerülő úton, szerencsével.
    December 23-án valami perverz vágytól vezérelve Note 3-ra vágytam.
    Felhívtam az Újmobilshop.hu-t, hogy van e nekik gyári garanciás Note 3-as telefonjuk.
    Igennel válaszoltak és közölték, hogy egy azaz 1 darab van neki.
    Megkértem őket, hogy rakják félre a nevemre és egy órán belül ott vagyok.
    Mint az őrült utaztam át fél Pestet a boltba.
    Beesek a boltba, mondom, hogy a telefonért jöttem.
    Mondják, hogy itt van.
    Huuuhhh...
    Erre megkérdi az eladó, hogy: "Nem te vagy az az ember aki garanciáztatja a Note 3-at és a telefonért jött?".
    Nem, akkor sajnos csak EU-s van, vagy várni kell a fazon hívására, mert neki fekete volt, a Samsung meg csak fehér Note 3-at tudott adni.
    Éljen, ezért kellett utaznom feleslegesen durrogtam magamban és közben (multitask üzemmód) azon agyaltam, hogy bevállaljam az egy év EU garanciás készüléket.
    Amíg agyaltam felhívta a boltot a garanciáztatós ember, hogy mi van a Note 3-mal és amikor megmondták neki, hogy csak fehéret kaphat fekete helyett közölte, hogy inkább vár a feketére.
    Én meg lecsaptam a fehér Samsung garanciás Note 3-ra, mint gyöngytyúk a takonyra.
    Így lettem karácsony előtt egy nappal Samsung garanciás Note 3 tulajdonos.

    Ha vársz pár hetet valószínű, hogy újra kapható lesz a telefon mindenféle színben és garancia konstrukcióban.
    Azon meg nem kell csodálkozni, hogy karácsony után, január harmadik hetében még alig van készlet (Note 3) a Samsungnál.

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Új hozzászólás Aktív témák