Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24536576

    törölt tag

    válasz Varszegig #13524 üzenetére

    Közben elindítottam a programot, ezzel csak befizetni, meg ilyesmiket lehet. Akkor nem sokat ér. Várhatok a mobiltárcára. (Y)

    [ Szerkesztve ]

  • PeLa87

    aktív tag

    válasz Varszegig #13524 üzenetére

    Nem mondtam egy szóval sem, hogy FIZETHETSZ vele a TESCO-ban... Viszont egy csomó oldalon fizethetsz már vele... és ha NOTE3-ad van, nem kell speciális SIM-kártya... Olvasd el a leírást...

    Mire van szükséged, hogy használhasd a MasterCard Mobile alkalmazást?

    Okostelefonra, amely lehet
    iPhone iOS 4.2 vagy újabb;
    Android 2.1 vagy újabb;
    Windows Phone 7.5 vagy újabb.
    Egyéb, nyomógombos, vagy nem okostelefonok esetén – SIM-kártya csere mellett – egy SIM-en tárolt program segítségével használhatod a szolgáltatást, de így csak MasterCard kártyát tudsz regisztrálni, Maestro kártyát nem.
    Érvényes, saját, MasterCard vagy CVC-kóddal ellátott Maestro bankkártyára!

    Mit kell tenned hozzá?
    Ha okostelefonod van:

    Töltsd le a MasterCard Mobile alkalmazást!
    Kövesd a regisztrációs folyamat lépéseit!

    Ha régebbi típusú, nem okostelefonod van, a MasterCard Mobile alkalmazást akkor is használhatod.

    Amennyiben még nem rendelkezel dinamikus SIM-kártyával, kérjük, fordulj mobilszolgáltatódhoz (Telenor, T-Mobile), ahol SIM-kártyádat díjmentesen kicserélik MasterCard Mobile fizetésre alkalmas SIM-kártyára. A SIM-kártyás megoldás csak a Magyar Telekom és a Telenor ügyfelei számára elérhető, és csak MasterCard kártyával. A SIM-kártya cseréjével nem történik telefonszám-módosítás.
    A bővített funkciójú SIM-kártyával ugyanúgy regisztrálhatod MasterCard bankkártyádat a MasterCard Mobile alkalmazásba, és ugyanúgy fizethetsz is az általad választott mPIN kódod segítségével. Ebben az esetben Maestro® kártyát nem lehet regisztrálni.
    A regisztráció folyamatának részletes ismertetőjét itt találod.

    Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

  • Rakeem

    aktív tag

    válasz Varszegig #13524 üzenetére

    Látom jó témát vetettem fel.

    Sajnálattal olvasom hogy még csak teszt fázisban van a dolog. Azt hittem ez is megy már úgy mint pl a paypass rendszer. (Ha jól tudom pont ugyan ez a lényege annak is.)

    Bár igazából nem látom mi akadálya van annak hogy legyen egy app amiben megadom a bankkártya adataim (mint pl. a play áruházban) és az NFC-t kihasználva fizethessek. Az appban amikor fizetni akarok simán kérheti valamilyen jelszót. (mint pl. a már említett play áruházban).

    Vagy csak nekem tűnik ennyire egyszerűnek?

    (Nem mellesleg már kismillió embert láttam így fizetni. Ennyi teszter lenne???)

    Barca222:

    Ezt a memkarit te tuti be nem teszed a telcsidbe. :D
    MicroSDXC megy csak bele. A hangsúly a MICRO-n van. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák