Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rstwingo

    tag

    válasz Teal'C #3636 üzenetére

    Nem tudom mivel érdemeltem ki, hogy folyamatosan kóstolgatol :F , de szerintem álljál le vele

    Én csak olyanról szoktam írni, amit kipróbáltam,megnéztem,ellenőriztem, de ugye mint mindig egyesek lusták rá, de osszák az eszet, hogy Ő legyen az okosabb és szebb mindenkitől, nem zavar ha valaki mutogatja a farkát, hogy hosszabb az enyémnél, legyen, de azt nem szeretem, ha minden bizonyosság nélkül állit valamit, amit le se ellenörzöt, főleg ha nem is arról volt szó

    de hogy válaszoljak a kérdésedre/feltevésedre is, én nem a kicsomagolásról beszéltem(értő olvasás), hanem a telefonra feltelepülve, hány fájlt telepit
    szóval hogy segitsek neked megérteni, a gyári dark téma csak önmaga települ a telefonodra és azt dolgozza fel, mig a külsös témáknál sokkal több fájl települ, akár több 100, remélem kapisgálod, de mutatok bizonyitékot is rá
    ADB-n keresztúl listázott apk fájlok

    mint láthatod egy fájl van települve a gyári darkból (bal oldalt) ,mig a külsösből (jobb oldal) bal lent jol megnézed a számlálót 263 fájlt telepitett

    remélem, most már érted miről beszéltem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák