Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz eliterob #30 üzenetére

    "Valaki vilagositson fel hogy mert már sokadjára olvasom hogy nincs rádió. Az aztán mégis minek kéne? Ott a net nem? "

    Először is: Nem és "Csak" . Mert egy filléres alap (mint az értesítő led) és mert embere válogatja kinek mennyire fontos - a szüleim pl. rendszeresen és folyamatosan használják , én meg néha használnám (ha lenne az Exynosos Note9-ben..:S) ahogy régebben is használtam időnként. Pl. mikor a folyó közepén kenuztunk Magyarországalsón ahol 30 kilométeres sávban nem volt net és jó lett volna tudni a koronavírus híreket meg az időjárásjelentést a viharzóna közepén egy szomszédos ország határfolyóján, hogy kiszállhatunk e a túlparton, vagy 3 nap alatt "covidpara" ütött be, ott spec pont jól jött volna..
    A vicc az volt, hogy az egész társaság összes telefonja vagy exynosos vagy ájfon vagy, gyárilag rádió nélküli volt és néztünk egymásra hülyén a folyó közepén :D (Utána eszembe jutott, hogy vittem egy tartalék straptelefont, abba lehet volt)

    Marcel

  • Mercel

    senior tag

    válasz FeRRaR1 #131 üzenetére

    Szia,
    Nekem is Note9 van és számos ok miatt még legalább egy évig nem szándékozom cserélni. (Többek között, mert a mai napig frissül és a nagylátószögű optika kivételével kb. minden számomra fontos dolog benne van + Értesítő led + Jack)
    Nade.
    Az egyetlen amire mégis lecserélném mostanság..: )
    Az egy Snapis 8/512-es verzió.
    Ha nem indiszkrét a kérdés azt te külföldön vetted?
    És ha bármi baj van vele (akku pl.) akkor van rá itt szerviz lehetőség?
    Nézted már össze a "mezei" Exynos verzióval és volt érezhető különbség akár teljesítmény, melegedés, merülés szempontjából?

    [ Szerkesztve ]

    Marcel

  • Mercel

    senior tag

    válasz MarciKING24 #136 üzenetére

    Bocs de valótlanságokat írkálsz.
    Amikor Note9-et akartam venni simán vettem volna egy jó állapotú használtat (ez közel egy éve volt) mert már több újszerű mobilt vettem használtan és egy kivétellel sose volt gondom.
    Nade.
    A Note 9 akkori új ára 270-300 között volt , aztán a Note10 bejelentésekor "bezuhant" 230-260 közé.
    Használtan pedig a tényleg problémamentes 6-12 hónapos karcmentes független darabokat minimum 160 de inkább 200 körül tolták használtan. Most a gyanús és a szolgáltatói még "hiteles" darabokat nem említem de azok se voltak nagyságrendileg olcsóbbak.
    Egy akkor 1-1,5 éves konstrukcióról beszélünk.

    Szóval nem érzem, hogy úgy lenne ahogy írod.
    Nem kell kedvelni vagy szeretni a Samsungot, de el kell fogadni, hogy mivel ők az utóbbi pár évben rendesen odatették magukat és elég jó minőségű mobilokat gyártottak, nagyon jó használati értékkel, kevés problémával és ma már kiemelkedő támogatottsággal így a dzsunka kínai mobilokkal szemben tartják az értéküket ha tetszik, ha nem.

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák