Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bsh

    őstag

    válasz joghurt #93 üzenetére

    kipróbáltam most ebédidőben biciklivel, hogy futott a health. sőt még beállítottam azt is kézzel az energiagazdálkodásnál, hogy futhasson a háttérben stb. de menet közben megint 0km/h-t mutatott a karkötő, ezért megálltam, elővettem a telefont a zsebemből és megnéztem, a health fut... erre elkezdett a karkötő sebességet mutatni :Y akkor visszaraktam a pulóver zsebembe a telefont és mentem tovább. egy darabig néztem a karkötőt és mutatta a sebességet. de mikor odaértem az étterembe és bent megnzétem az útvonalat a health-ben, megint csak 200 métert mért és a térképen is annyit mutatott: attól a ponttól kezdve, ahol megálltam és elővettem a telefont.
    visszafelé ugyanez: 0km/h, elővettem a telefont, ránéztem a health-re (de megállás nélkül), majd elraktam. a térképen megint attól a ponttól kezdve van 420 méter, aztán vége.
    ezt én már tényleg nem értem. akkor mégis elaltatja a health-et x másodperccel azután, miután elraktam a telefont? hiába van bekapcsolva az energiagazdálkodásban, hogy futhat a háttérben? :F
    agyf*szt kapok ettől már. :O

Új hozzászólás Aktív témák