Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sga24

    csendes tag

    sziasztok.
    nekem is megtetszett ez a kis droid, ez lenne az első droidom, szóval, eléggé szétnéztem a palettán, hogy mit-mennyiért-hogyan, stb.... de valahogy mindig visszatértem erre a telóra :DD.
    eléggé újonc vagyok, ebben a témában, szóval csak a tesztre és a hsz-re tudok támaszkodni.

    - szerintetek, ez meg fog érni/élni egy 2.3-as Gingert, vagy hagyják a Froyoban "úszkálni" az embereket???
    - a kamera annyira nem érint engem, mármint a videózési képesség, mert nem vagyok az a kattintgatós fajta. ( bár ha frissíteni fognak, remélem ezzel is alkotnak valamit )
    - az aksi már kicsit aggaszt, mivel nekem eddig, még ilyen "egyszerű" telefonjaim voltak, és 5-6 napot bírtak azért rendesen, így ez a naponta, vagy 2naponta töltés furcsa lesz.
    - arra lennék kíváncsi, hogy a játékok mennyire fogyasztják az aksit, mert ahogy olvastam, a wifi eszi rendesen, meg hát TFT, ami szintén tud zabálni. :O ( jó lett volna bele egy erősebb aksi!)
    - ja és persze, hogy a játékokat mennyire viszi, hogy nem akadnak rajta!!!????? (mondjuk egy izmosabb játék, bár még nem tudom mi számít annak, de pl: asphalt 5 vagy NFS vagy ilyesmik...?)

    előre is köszönöm a válaszokat a kedves tulajdonosoktól, és hozzáértőktől! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák