Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz kelly416 #2731 üzenetére

    Na szóval, ha már ide is eljutottam... a telefon nálam van, nem vették be, de csak mert nem volt ott a töltője meg a vezetéke. Előző nap kétszer kérdeztem, meg, hogy mit kell vinni, készüléket és számlát, volt a válasz. Na mindegy, ezt a békát lenyelem, végül is igaza volt annak, aki így nem vette át, mert felküldi Pestre, nem hozza a hibát, vissza küldik, pedig csak idő kérdése, hogy hozza. Na mindegy, valószínűleg alaplap cserés lesz, mert elbeszélgettem a sráccal telefonon, miután megtudtam, hogy nem vette át. Mondta azt is, hogy előfordul néha ilyen, de nem túl jellemző. Szerencsére. Rákérdeztem a beázásos garis dologra, mondta, hogy ha nem a SIM ajtó mellett ázott be a felhasználó hibájából, akkor természetesen gariban csinálják, de nem szokott ilyen lenni, mert minden megbontás után új hátlapot és új ragasztót kap a telefon, illetve nyomáspróbázzák. Ha bukik, csere-bere, ha nem bukik, mehet vissza a tulajnak.

    Ezzel a telefonnal nem jár valami felhőtárhely, vagy egyéb, amit egyszer kap meg az ember, mint anno az LG G4-hez a drive tárhely? Mert akkor gyorsan beregelek, hogy ha alaplapot cserélnek, legalább ne bukjam el ezt. ;]

Új hozzászólás Aktív témák