Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beppe91

    aktív tag

    Hello.

    Remélem tudtok nekem segíteni, haverom megkért, hogy frissítsem a galaxy 3-asát, most 2.1 update van fenn neki, hivatalosan telo frissítette, de eléggé lassu, meg akad néha, ezért kért meg engem, mivel én a galaxy s-met már nem egyszer frissítettem főzőtt romokkal is, gondoltam ugyanolyan egyszerű lesz, na nem így történt, olvasgattam sokat neten, de mindenhol más van írva így nem tudom melyik a jó és biztosngáos megoldás, samfire-ről elég sok rosszat halotta, h vannak ott elég halott romok, máshol meg minden más jpf, jbb, van ahol 4 file van ahol csak egy tar fájl és akkor one packageel tegyem fel, van ahol download módba kell tenni, van ahol uploading módba, és így teljes zavarba vagyok már nem akarom téglává varázsolni a telóját, itt az egyik hsz-ben részletesen le van írva de ott is előszőr valami 2.1 firmware-t tesz fel azátn 2.2 és így nem telejsen értem, leszedtem már froyo home.tar-t is meg odint, apollo ops-ot. Tudnátok valami részletes müködő biztos módot a frissítésre?köszii előre is nagyon.

    Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

Új hozzászólás Aktív témák