Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bahama

    aktív tag

    válasz Tomi84 #8 üzenetére

    Ez azért nem teljesen igaz. Mert pl én is i7 920-t fogok venni pár héten belül. De egyáltalán nem akarok atomtuningot, meg rekordokat, sőt még 854 fps-t sem crysisben. Renderelésre kell majd. Ezért még a tri channelt sem eröltetem, mert ahogy itt PH-n is írták, nincs nagy különbség átlag felhasználásban dual, és tri között. Szóval inkább veszek bele 4 giga dualt 30 alatt, és 30-ért egy hd 4830-t, mert nekem erre van igényem.
    És attól még hogy valaki vesz egy 10 miliós alapmodellt kocsiból, az nem biztos hogy evliszi 20-ért a full extrásat.
    Egyébként jó ramok! Ilyen is kell a piacra.

    [ Szerkesztve ]

    Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

  • detroitrw

    addikt

    válasz Tomi84 #8 üzenetére

    s szerinted az csak a 3 csatisra lesz kihatással? :U

    szerintem meg nagyon is van értelme ezeknek a "gagyi" memóriáknak
    főleg úgy hogy élettartamosak ...

    másrészt nem egyszer raktam össze gépet embereknek s megkérdem tőlük mihez is kell a gép esetleg tuning is lesz monnya hogy ja s hiába van meg neki pl. 2 éve eccer nem tuningolt mert azt se tuggya hogy kell meg hasonló ezer éves legendákra támaszkodva féltőle ... :K

    s szerintem minél hamarabb megkezdődik az alacsony áras mem anál nagyobb hatást fog kelteni a többi memre is ... :R

Új hozzászólás Aktív témák