Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz moleculez #38 üzenetére

    Ettől még jobb az S4 jóval és talán eljön az EKG ide is...persze ár/értékben (egy jó ideig) nem tud versenyezni semennyire az S3-al, mert ugye ~20k HUF-ot emeltek az árán, az S3 meg olcsóbb lett, ennek ellenére az S3-at meg nem venném meg, mert szerintem kilóg a sorból, de még kifejtem.

    (#39) tecsu: Szerintem nem ezen van a hangsúly, hanem az elven és a hozzáálláson.

    (#40) [CsuCsu]: Vagy nem. Akinek ez hívószó és nem amerikai, az nem fogja megvenni. Persze ez nem biztos, hogy sok embert érdekel.

    Számomra úgy áll össze a kép, hogy emeltek 20k-t, plusz elvettek egy funkciót (illetve nincs LTE-s itthon), ami már pont elég ahhoz, hogy bármennyire is teteszik az S4, azt mondjam, hogy az S2 után nem ad hozzá az életemhez semmit, ezért majd megvárom mi történik a jövőben, nem égető a dolog. Amúgy, akinek tényleg sportolni kell és/vagy nem akar rá költeni vegyen egy S1-et, aztán ne vigyázzon rá, csak hordja, ha kicsit jobb lesz az S2 ára, akkor tegye azzal ugyan ezt. S3-ra továbbra sem vonatkozik, mert ahhoz még mindig elég drága és valójában sokat nem hoz a konyhára (csak, ha lenne LTE-s és arra szüksége van valakinek).

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák