Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz joghurt #42 üzenetére

    " EU-s szerzői jogi törvények alapján ha valaki megvásárolt egy szoftvert, tulajdonába került annak telepítőlemeze, licencmatricája, annak továbbértékesítését a gyártók nem korlátozhatják, csupán azt, hogy azt illegálisan ne másolja le, vagy ne manipulálja annak működését."
    "dokumentálni kell a licenctulajdonosok adatait, hogy végig követhető legyen a program tulajdonjogának története. A Windows esetében például a PC házára ragasztott licencmatricát is mellékelik a használt verziót választóknak: bár ezt a matricát eredetileg úgy tervezték, hogy ne lehessen sérülés nélkül eltávolítani, hőlégfúvóval vagy hasonló felszereléssel le lehet szedni, és át lehet adni az új tulajdonosnak - tudtuk meg a Licence Professional vezetőjétől."

    Magyarul erre jogosult személytől illetve cégtől aki garanciát vállal a fenti dolgokra legálisan vehetsz jogtiszta windowst.
    Én legalább is így tudom és így tudtam én is vásárolni anno Win 7 kulcsot itt is a PH-n számlával, matricával satöbbi.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák