Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz RootRulez #15 üzenetére

    Nem értem, hogy az miért baj?
    Miért baj az, ha valakit nem vonz a bulizós lét? Ha nem kívánja minden hétvégén elverni minden pénzét (ami jobb esetben maga keres) piára, cigire (jobb esetben csak ezekre). Miért akkora probléma ez?
    Egy munkatársam (22, annyi, mint én) most volt Rockmaratonon. Megkérdeztem, mennyi ment el. Barátnőjével voltak, a jegyeket leszámítva 40 rugó, ezt válaszolta (+a két jegy 18k). Én elhiszem, hogy jó volt, de az is biztos, hogy ennyit nem dobtam volna ki.

    Van olyan ismerősöm is, akit Te említettél. Én is elgépezgetek szabadidőmben, de van Barátnőm (szomorú, de volt már menyasszonyom is), velünk egy idős srác nem dolgozik épp, egy csaja sem volt, és nem is nagyon érdeklődik utána. Ha telefonon nem éred el, Xfire-on vagy Wow-ban (vagy valamelyik CoD szerveren) biztosan megtalálod. Ezt tartom egy picit aggasztónak, de Ő tudja.

    Én jóval nagyobb problémának tartom ezt a fajta magamutogatást. Van egy olyan érzésem, hogy Szandykah nem sokkal múlott 16...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák