Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz #82729984 #276 üzenetére

    Ez nem Ausztria, nem az Osztrák határ és végképp nem az USA. Itt országon belül értelmetlen költözni, hacsak nem találsz olyan munkát ami több százezres nettót fizet. Egyszerűen túl drága az albérlet ahhoz képest, amennyit fizetnek. Ha van itt házad, nem tudod eladni, csak mélyen az értéke alatt, ahova meg mennél ott meg csak többszörös áron vehetnél olyan amit itt eladtál.

    Ingázni ingáztam hosszú évekig. Az csak 80 km volt, de az is azt jelentette, hogy napi 4-4,5 órát utaztam a menetrendtől függően. Aludtam, utaztam, dolgoztam utaztam, aludtam...nagyjából ez volt minden hétköznapom...és a fizetés is nulla volt. 100-150 km-re esélytelen lenne bejárni mert nem lenne elég a legkorábbi vonat sem, hogy beérjek időben, de ha igen, akkor az kb. azt jelentené, hogy hajnal 4-kor kelek és este 9-10-re érek haza.

    A költözésre az egyedüli opció, ha külföldre költözik az ember.

    Ahelyett, hogy a kormány egy századik multit telepít le ugyanabba a városba, ahol már rég munkaerőhiány van, talán azzal kellene foglalkoznia és arra kellene költenie az erre szánt pénzt, hogy oda csábítsa azokat, ahol meg óriási a munkanélküliség.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák