Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    felhúztam magam ,szánalmas vagyok :D

    Logi egeremre kitérve 4 éve zúzom ezt a típust, az elsőnek megtört a vezetéke,akkor volt 1.5 éves. Felhívtam Logitech hazai képviseletét, hogy mit tegyek, lejárt a bolti gari rá.( hozzá tenném hogy érdemes minden Logi terméket bazonnal egy 2 perces művelettel regisztrálni a honlapjukon, mert a gyártói garanciát ez esetben nagyon könnyű érvényesíteni. A kedves operátor azt mondta diktáljam be a vezeték végén található kis címkéről a számsort. Megtettem . Ezután elkérték a postai címemet, bediktáltam. Döbbenten hallgattam, amikor az úriember közölte velem hogy elnézést kell kérnie, de kb 5 munkanap lesz az új g9x szállítása, mert nem a hazai képviseletről érkezik, és szeretne megkérni hogy a rossz g9x-t ha lehet a legközelebbi elektronikai hulladékbontóba adjam le. Az egész tartott kb 5 percig és 4 nap múlva jött a postás és átadta a vadi zsír g9x egeremet a mancsomba. tehát ha valaki egeret vesz az vesz hozzá egy szolgáltatást, garanciát is ami ilyen ár mellett igencsak számít a véleményem szerint. szóval lenne még hova fejlődnie az itt tesztelt gyártónak...

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák