Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    A gamer,és a moddingolt gépet gyakran keverik,illetve egybemossák...Attól ,hogy beletettél 1 ledsort,vagy 5 neoncsövet messze nem gamer géped van......
    A másik kedvencem,mikor jönnek a "belépő gamer" meg a "közepesen gamer" jelzők.....ahhhhhh
    Azért sem állithasz biztos keretet a gamer jelzőnek,met mint írtam,nincs egy fix viszonyitási alap,amihez igazítható lenne a gép teljesitménye.
    Egyes játékokban vadul túlteljesít,másokban meg nem hozza az elvárt szintet.....És nem biztos,hogy a gép attól nem jó,lehet a játék optimalizálása egykalap sz'r.A hetente megjelenő driverek,játékpatchek,meg tovább keverik a trutyit......
    A bejegyzés megközelítése sem jó,hogy mi kell,hány mag mekkora és milyen videokari,ill ram...mert itt az a legigazabb,minnél újabb,és nagyobb annál jobb.......és elérkeztünk a másik legszebb fogalomhoz,ha neked megvan a csúcsgéped:te már vérpistike lettél.....
    A márkák harcát meg felesleges feldobni...Én Asusra esküszök, valaki meg nem venne a kutyaúristenérse....
    Van aki Msi-re fokuszál ,nekem a gagyibájttól van ki a nemesebbik felem......ez egy flametenger,és nem ad jó támpontot....

    A táp meg az egyik legfontosabb ,ha nem a legfontosabb alkatrész....a stabilitása nagyban befolyásolja a gép stabilitását,túlhajtás esetén is üzembiztosnak kell lennie.Bár teszem hozzá...
    Egy igazán erős és jó gépet,nem kell túlhajtani+3-7 % plusszteljesitményért.......

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák