Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiby222

    aktív tag

    válasz sb #45 üzenetére

    b. Nekem 180Hz az OC de nem használom vagyis nem merem mondjuk egy játék miatt nem is kapcsolgatnám mert az Overwatch alatt tudná a vga a 180fps-t tartani a többi game meg épp az 144fps-t tudja hozni maximális beállítások mellett. Plusz anno tunningoltam a DELL monitoromat 60Hz-ről 75-re és nem tudom amiatt-e de van rajta döglött pixel meg picit foltos is szóval nem kockázatom meg.

    sb: Nem tudom ha Én egyszer valamilyen béta teszt controll csoportjában lennék akkor velem rosszul járnának mert eddig nekem semelyik update nem okozott semmi gondot se a win10-s 1809-s update második napon raktam fel dokumentum mappa maradt a helyén. Ez az alvásból visszatérés bug sem jelentkezett sose. Firefoxom mióta fel van téve a rendszer talán egyszer omlott össze az is valami agyon scriptelt oldaltól. Egyedül ez a G-Sync flicekring van de ez csak nagyon specifikus helyzetben.
    Én anno az ATI driverekkel nagyon-nagyon sokat szívtam, még agp/pcie váltás hajnalán. Egyszer bevittem egy kártyát gariztani, mert azt hittem rossz aztán kiderült hogy ha felteszed az Officet elront valamit és a driver onnantól meghülyül... Meg lehetett Omega driverezni ez rémálom volt.
    Ma meg annyira kényelmes az egész fogod experienceből letöltöd az egészet ha jó örülsz ha nem DDU-val roll-backelsz egyet.
    Anno még net se volt úgy kellett vadászni mindent :) Én tökre örülök neki hogy van progress és javítják a dolgokat és nem félévben egyszer jutok hozzá a driverhez mikor megveszem a CHIP magazint :)

    Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

Új hozzászólás Aktív témák