Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz KaiotEch #4 üzenetére

    Akkor már hárman vagyunk itt ezzel a lappal.

    "pontosan nem tudjuk, hogy mi a frissítés menete, el tudjuk-e végezni a Ryzen 5000 szériás processzor megvásárlása előtt"

    Simán letöltöttem az oldalukról ezt a legfrissebb BIOS-t, kicsit még utána olvasok, és szerintem legkésőbb holnap fel is teszem, ha nem említenek komolyabb problémát sehol. Pedig Ryzen 2700-am van. De az előző BIOS-ra is azt írták, hogy nem javasolt a procimhoz, aztán mégis szuper vele. Annyi, hogy kicsivel kevesebb opció van benne, vagyis kevesebbet tud.

    Megyek is megnézni a CPU supportot, frissült -e, módosult -e...

    [ Szerkesztve ]

  • sb

    veterán

    válasz KaiotEch #4 üzenetére

    Felemás nálam is a dolog mert rengeteg opció kikerült a B450M Pro4-ből is a lap kiadása óta.
    Feszek, p-state OC, ram beállítások, stb... Az 5000-es támogatás meg jól hangzik de az árakat nézve jelenleg sokra nem megyek vele. :)

    @solfio
    Pro Renoir van itt az aprón is elvileg. Viszont a támogatás még nincs meg az Asrock support lista alapján. Emlékeim szerint az AMD is a januári B450-5000-es Agesa után ígérte, hogy lesz/lehet Renoir B450-re is.

    szerk:
    @Fred23
    Zavarna, ha nem tudna egy ekkora cégnél senki se válaszolni szombaton, de persze bármi megtörténhet.
    Én mikor anno a fentieket felvetettem nekik, ti.: miért tűnt el a bios opciók 2/3-a, akkor is eltelt kb. 1 hét mire válaszoltak. (És persze kitérő választ kaptam, ill. amit linkeltek bios downgrade-re megaupload-ról! :D :D az sem volt elérhető. Erre pedig azóta se válaszoltak. :D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák