Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Nagyon régen Nokia 7110-et akartam...jó rég volt már...sajnos nem jött össze.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Én 2001-ben Alcatel302-vel kezdtem...jó telefon volt elégedett voltam vele.
    Aztán megcsapott a "cserélgesd a telefonod minél újabbra" szele és kipróbáltam egy
    Siemens MC60-at. Na ezt nagyon megutáltam...el is adtam. A szél is alább hagyott.
    Samsung X450 volt a következő.Ez aztán bírta a strapát...az a telefon jóformán egy darabka történelem.. :DDD Amit az nálam kibírt...utólag is le a kalappal pedig közel sem volt egy strapa telefon. Soha nem járt szervizben sem. A külsején nem csak az idő vas foga hagyott nyomokat, nagyon szerettem is ezt a kis kavicsot. Később még az öcsém is használta egy ideig.
    Samsung X160-at használtam ezután egy rövid ideig. Ez utána a páromhoz került, aki annyira megszerette, hogy azt mondta addig nem cseréli le amíg működik. :) Jelenleg is használja nagy megelégedéssel.
    Majd jött egy Nokia 6131. Ez volt a másik olyan mobilom amit szerettem használni, de aztán hála a Nokia szerviznek és szolgáltatásuk minőségének, kicsit elment tőle a kedvem. Kényelmes volt használni és a szoftverrel is elégedett voltam.
    LG KP502-es váltotta 1év 2 hónapja. Gondoltam kipróbálom olcsón milyen a tapicskolós életérzés...Röviden: Utálom az LG-t.Beállt a tiltólistára a Siemens mellé..(habár ez már nem is létezik de mindegy) Tegnap este kihangosítottam egy beszélgetést, és váratlanul megadta magát a hangszórója, így nem ad ki magából hangot a szerencsétlen. Így most ideiglenesen vissza a 6131-re...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák