Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz Stauffenberg #132 üzenetére

    Igen, és ne felejtsük el, a garancia.

    Sokan mondják, hogy ugyan ebben az árban van a Poco F2 Pro... Igen, szürke importos 1 év akármilyen garanciás webshopokban. Az eredeti Xiaomi üzletben bőven 200 ezer forint felett lesz (be lett már jelentve kb 1 hónapja, még nem kapható). Na akkor hol itt a hasonló ár? A Nordot meg tudod venni 2 év teljesen gyári garanciával, magától a gyártótól ennyiért. És ez azért nem mindegy. Akkor ott van a 2 főverzió fixen és 3 év egyéb szoftveres támogatás. Xiaomi nem erről híres, sajnos. Maga a rendszer, hogy MIUI vagy OxygenOS egyéni preferencia, MIUI-ban a reklámok kikapcsolhatóak, sok idegesítő extra funkció kikapcsolható. Meg jól is néz ki szerintem. Viszont az OxygenOS végletekig leoptimalizált, csupaszabb rendszer. Kinek mi tetszik, a MIUI sem lassú azért.

    Maga a telefon hardveresen, egyik ebben jobb a másik másban. Poco csúcs proci, Nord viszont 90Hz, Poco nagyobb aksi, cserébe batár nagy és nehéz, a Nord kisebb, jack csatlakozó, hát én kb 1 éve nem használtam, szóval számomra ez nem mérvadó, bluetooth fülest használok, de ezt mindenki döntse el magának. Infrát sem használom a jelenlegi telómban.

    Mérlegeltem, sokat olvastam erről arról, sok videót néztem és a Nordra esett a választásom. Hétköznapi felhasználásban a +30Hz többet dob a telón, mint a csúcs SoC, játszani meg nem játszok, hogy nagyon kelljen a nagy erő (bár azért a 765G-nek sem kell szégyenkeznie). Szoftver fluidabb, MIUI-ban azért néha vannak idegesítő laggok, amiket kijavítanak, de addig viszont ott van. Tudom, hisz használtam MIUI-t és nagyon otthon vagyok Xiaomiban.

    Nem olcsó, de idén melyik teló az??? Minden drágult... Minden... Betehető a koronának, vagy a forint gyengülésnek vagy az 5G-nek, mindegy minek. De drágábbak mind... És ezzel nem tudunk sajna mit kezdeni. Tovább gyűjti az ember a pénzt vagy lejjebb adja a lécet. Elhiszem, hogy mindenki 300 euroért akar csúcs snapit, jacket, infrát, telephoto, széles és 108 mpx kamerát, de ez nem így megy...

    [ Szerkesztve ]

    El errar es humano y el perdonar, divino.

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #132 üzenetére

    xioami eur/$ban is keményen megdrágult. ld POco F1 és az új F2 pro/K30 PRO közti árat.

    btw nekem tényleg semmit nem ad a lokál iroda meg üzlet meg...

    más: Emlékszem anno mennyire kiverte az ideget az Apple árazása nálam. Mert k* yó telefon az Iphone de bzzeg a "pro" 300K a poco F1 meg 97K.
    Na 2020ban ott tartunk, hogy feleségemnek köv telefonja vszeg egy 12 PRO lesz. MErt ár/értékben a csúcskategóriában az IPhone a k* drága helyett k* yó ár/értéket ad. Nemhogy jobbat mint egy Samsung de jobbat mint egy Xiaomi. :Y Érted az apple jobb ár/értéket ad mint a xiaomi... wtf... :Y :F

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Stauffenberg #132 üzenetére

    B20 már elég régóta van.. ez nem valami új "ficsőr"

    Kis ferdites, hogy 240 a nagyobbik modell lesz . :)

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák