Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz attilav2 #984 üzenetére

    Sajnos nem vagyok egy hatalmas telefonguru. Annyi biztos, hogy a telefon kézhezvétele óta folyamatosan jönnek az OTA frissítések, habár jóval később, mint ahogy akár itt a fórumban egyeseknek. Akár hetekkel később, de jönnek.

    A https://xiaomifirmwareupdater.com/ oldalról szedtem le a legfrisebb béta (global) változatot és azt telepítettem.

    A BT probléma pedig a következő. Céges autómnak egy Skoda Octaviám van, nincs egy éves sem. A 12.0.1-es updétet megelőzően tökéletesen működött a BT, a probléma ezzel a verzióval kezdődött és a 12.5.1-es béta sem oldotta meg.

    BT csatlakozással semmi gond, másodpercek alatt megvan. Kicsöng a telefon egy jól hallható, erős csengőhanggal a kocsin keresztül. A kocsi kormányán lévő gombbal felveszem a telefont. A telefon átvált hívásra, de ezt a kocsi nem érzékeli egyből és megy tovább a csengetés miközben a hívás már felépült. Van, hogy jó fél percig hallgatja a csengetést a hívó fél, mire a kocsi magához tér és felfogja, hogy a telefonhívás folyamatban van. Ha leteszem a hívást, akkor a telefon leteszi magát, a kocsi ezt nem veszi észre, jó fél-1 perc múlva bontja a hívást.

    Előfordul, hogy van amikor normálisan működik, jellemzően az első kocsiindítás és a telefon csatlakoztatása utáni első hívás oké. Ha ezután letettem a telefont és eltelik pár perc, akkor tudok a kocsi kijelzőjén keresztül telefonhívást indítani és talán letenni is. Ha leteszem a telefonhívást (hibamentesen), majd utána azonnal hívok egy másik számot, akkor azonnal összezavarodik az egész, a kocsi hívna, a telefonom nem kapcsol. Majd a kocsin leállítom a hívást, a telefonom ekkor kezd el csengetni, azt letenni nem tudom, mert nem érzékeli a kocsit.... ááááhhh Tele van a tököm az egésszel.

    Még egyszer kiemelném a végére: 12.0.1 előtt tökéletesen működött a dolog... Azzal a frissítéssel történt valami és eddig nem tudtam az előző frissítést sem felrakni, mert azt meg nem engedi telepíteni a régebbi verziószám miatt.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák