Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Örülök, hogy másnak is van olyan remek szokása, mint nekem, hogy animációs filmeket néz. Jó nagy lista, én ennyit fel se tudtam volna sorolni, mert bőven nincs annyi, amelyek nálam maradandónak számítanak, a többségük felejthető.

    A listádból nálam nagy kedvenc az Alfa és Omega, valamint a Kung Fu Panda mindkét része. Utóbbinál a 2. rész nekem jobban tetszik, míg az előbbiből a folytatásokat nem kapjuk meg, mert USA exkluzívak (roh*djon el a Lionsgate!)

    A Madagaszkár első két része nekem is nagyon tetszenek, de a 3. epizód egy értékelhetetlen semmi.

    Ja meg nálam még a listán lévők közül hatalmas kedvenc a Bolt (magyar címe: Volt). Ez viszont kizárólag németül jó, magyar szinkronnal viszont nézhetetlen, förtelmes.

    A Derült égből fasírt első részét is szeretem, az a fantasztikus zenéjével fogott meg, de a 2. részt eddig még nem láttam.

    Igazából a listádban szereplő alkotás nagy részéről hosszasan tudnék mesélni, hogy melyik mennyire tetszett és miért, de akkor km hosszú lenne a hsz. :)

    Rajzfilmekről is tervezel egy efféle írást készíteni?

    Talán én is készítek majd a jövőben egy hasonló jellegű listát, adtál egy jó ötletet. :)

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák