Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Kvg #337 üzenetére

    megtették, olednek hívják, már csak a méreten kell faragni, egyelőre majd a 48-as lesz a "monitor" későbbiekben

    BerserkGuts
    ha már annyira elborulna az agyam akkor yt-on tenném - abból talán még pénzt is látnék valamikor -

    martonx
    ne dícsérj, mert pirulós fajta vagyok ((( :
    noccs' :
    azért elbarmolni a kijelzőt, hogy elmondhassák mekkora überbrutál jó méret/kijelzőarány van, hát, sztem ezt nem ficsörnek' hívják, hanem hülyének nézésnek

    ívelt kijelző:
    nagyon jó, megfelelő méret esetén
    egyszerű a matek: látsz egy képet, két szép szemed van, ők egyenként 2d-s képet látnak, amiből összerak az agy egy 3d-s képet, semmiféle görbületi halandzsa nincs, amit próbálnak előadni
    ívelt panelnél annyi történik, látsz egy képet ami már nem 2d - 3d-nek sem mondanám, de ahhoz van közelebb -, a két szem ebből is összerak egy képet, aztán majd lesz valami
    ennek az értelme az lenne, _ha_ tényleg nagy a kijelző, a szemed minden irányból ugyanakkora távolságról lássa a képet, "ölelje körbe" a perifériát, de ez nem 24", nem is 27", de nem is 32", 45-50" 21:9 uv-nál már biztos van ilyen szempontból értelme
    másik dolog, hogy a párhuzamosok kvázi megszűnnek, tehát médiára oké, cadezni érdekes lehet rajta
    és persze ficsörként' próbálják eladni, pedig ez csak a va panelek bénaságát hivatott kozmetikázni
    a látható felülete kisebb azonos sík panel méret esetén - talán ismerős a crt-k korából, csak azok domboróan görbültek, az lcd pedig homorúan teszi -
    és ildomos tökéletesen középről nézni
    ilyen apróságok

    ha szted ezek fóbiák én kérek elnézést ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák