Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz VGNGR #104 üzenetére

    aki tud különbséget tenni használt, seftes, kuponos ár közt, az pedig kifejezetten jókat mosolyog az akkora zöldségen, amit most mondtál:)
    mi köze van ezeknek _új_ termék árához? én is kuponoztam nitro 590-et 43e-ért, mázli volt, de az nem standard ár, nem az fogja befolyásolni a piacot h ufóék űtmentek mikulásba ((( :
    a 2700-em 30e-ben állt meg gyári hűtő nélkül, oszt' innentől kezdve röhögök az 50e-s mostani áron? nem, mázlim volt
    az a 1660s gw amiről beszélsz egy beugró, félpasszív mód sincs, ha már példálózol akkor olyannal ami tudja, eddig ahogy néztem minden 5500 xt-nek megy

    K0vasz
    csak az "apró" kis fogyasztás különbséget felejted ki, és azt, h ebből beugró kártya is korrekt, és ez nyitóár, 20e ft értékű bundle-val - alternatív helyekről annyi -
    azt se felejtsd el, polarist takarítják ki, ez már "kiszóró" ár, ahogy most a 2xxx széria zen is - ott viszont tényleg durva felára van a 3000 szériának, és nem akkora kraftot nem hozott, sem annyival kevesebb fogyasztást, h érdemes lenne azt venni, hacsak nem valaki a maximalizmusra törekszik -

    szerk:
    tomic
    ha rákeresel elmondtam mit tud, nekem simán megérte 590 nitroról, ami szintén új volt
    asrockot nem vennék, 86e a zafír pulse 8gb, és sokkal drágább játékot adnak az 5500-ökhöz
    most néztem forzát 60fps lock mellett, minden ultra, 110-130w teljes gép konnektorból, nem rossz:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz VGNGR #101 üzenetére

    Vega 56-ot, Vega 64 BIOS-szal, ami némi alulfesszel megeszi azt az 1070-et. Egy hangyányival többért még gari is lesz hozzá.

    ;)

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Chaser

    titán

    válasz VGNGR #112 üzenetére

    próbálj már meg különbséget tenni, nem nehéz
    olyan nincs, hogy 1660, 1660 super, 5500 xt
    konkrét típusok vannak, konkrét árral
    1660s-ből is van 85e-ért, és 100+ e ft-ért is, csak előbbin mondjuk olyan a hűtés, hogy még arra kevésbé ézrékeny emberkét is zavarhat
    a gw 1660s egy beugró, semmi több, 73e ft-ért jó vétel volt, én is gondolkoztam rajta, de a hűtése/ventije olyan-amilyen, temetni nem kell, de nálam nem fér bele kategória, most 103e lett volna gaming 1660 super, megvettem volna _ha_ indokolja a felárat a hűtés hangja is, nos, nem indokolja
    86e-ért 5500 xt-nél nem csak 580-590 közti tudás van meg, de itt már nv-vel azonos fogyasztási szint van, _és_ qsssssss, idle és load is - load nem tökéletes _nekem_, de ezen már könnyű segíteni -

    ami megmagyarázhatatlan itt van, az ennyi: sokan _nem tudjátok felfogni_, hogy a puszta teljesítményen kívül egy vga-nál elég sok más tényező is szerepet játszhat, 1-2 hozzám hasonló elmebetegnél:
    fogyasztás
    hűtés-hang
    design

    Synthwave
    ha azt néztem volna megveszem a blower 5700-et 100-ért sem, oszt' röhögnék a 73e ft-os 1660s tulajokon ;] 2060 gb 90e-ért meg lett volna, de olyan fosch hűtéssel kösz, annyiért sem

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák