Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Dr. Akula #493 üzenetére

    Jah..értem.
    Akinek nem 5970 van a gépében az átlagember? Szted egy szaros VGA-tól lesz valaki több emberileg? Nagy gondok vannak a fejedben, ha ezt tényleg így gondolod. :(
    Igazából akkor én a 4870 X2-vel nem is vagyok ember, mert az ember ott kezdődik ha megteheti a 150k 5970-et. :( Megtehetném anyagilag hogy veszek egy 5970-et, volt hogy 100-120k-ért vettem VGA-t (GTX295,4890 CF), de sosem vertem a nyálamat, ahogy te teszed ebben a topikban. Látom, hogy mi a fontos neked, mert ha megnézed, hány ember teszi aláírásba a konfigja adatait... Ebből is tisztán látszik, hogy akkor érzed magad nyeregben, ha a te "f@szod" a legnagyobb minden szinten, és akinek ennél kissebb van, az nem tekinthető embernek.
    Senkit nem érdekel az anyagi helyzeted, ellenben ez egy fórum, ahol mindenki géptől függetlenül EMBERNEK számít, és nem a gépe és anyagi helyzete alapján ítéltetik. :(
    Inkább ezt memorizáld, és ne "magas lóról" flegmázz azért mert te jobb gépet engedhetsz meg az átlagnál. :U

    Off vége., sorry mindenkitől, de e mellett nem tudtam elmenni szó nélkül.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák