Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoyalFlush

    őstag

    válasz Vistaboy #401 üzenetére

    "Mondjuk a sors fintora, hogy már háromszor is leadtam igényt egyéni arcképre, de még sehol sem tart a dolog."

    2008-04-29-én belinkeltél az arcképszerkesztőbe egy képet. Először Jag készített belőle egy verziót:

    majd Agostino egy jobban kidolgozottat, melyen később még finomított.

    A javított változatra az volt a reakciód, hogy: "Köszi szépen, így már megfelel. Tudom hogy kicsit korai, de szerettem volna már most elkészíttetni. Még egyszer köszi." ... "Megcsinálhatod a kisebbet is, ha gondolod. Szerintem így már jó lesz."

    2008-12-03-én már kishíján elérted az igényléshez szükséges 600 PH!-n eltöltött napot. Akkor ezt a Jag által neked készített avatart szeretted volna egyedi avatarnak:

    Philo szerint még dolgozni kellett volna rajta.

    2008-12-13-én már nem csak ötlet szintjén merült fel benned az, hogy inkább egy másik karaktert választanál alapanyag gyanánt a jövőbeli egyéni arcképedhez. Ebből először én, majd később koxx készített néhány verziót.

    Érdeklődtél e két képpel kapcsolatban a topicban:

    Nem érkezett rá ott illetékestől reakció, de: az elsőt medálszerűnek találta Kidus, a másodiknál szerintem a vágás nem a legjobb.

    Tudom, változik az ember véleménye, ízlése, stb., de ha egyszer egyedi arcképed lesz, már korlátozottabbak lesznek a lehetőségeid, hogy később változtass. Kivéve persze, ha komolyabban módosulnak az erre vonatkozó szabályok a jövőben.

    [ Szerkesztve ]

    “Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák