Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz alamuszi #20 üzenetére

    És a három évtized kevés volt nekik, hogty megtanuljanak normális drivert írni.
    Azt meg nem állította senki, hogy nem tudnak jó hangkártyát készíteni.

    [ Szerkesztve ]

  • dudika10

    veterán

    válasz alamuszi #20 üzenetére

    Hardverileg nincs is velük semmi baj, de a drivereket egy 8 éves gyerek 1 hónapos programozótábor után jobban megírná. A piachoz/versenyhez való hozzáállásról ne is beszéljünk.
    Nem volt ellenfelük a piacon és a mai napig eladják a kártyáikat azért mert megcsinálták egyszer az EAX-et. Amit ma már openAL-re cseréltek és lényegtelen, hogy Xfi vagy Xonar vagy egyéb kártya van a gépben.
    Most mintha elindult volna valami, bár a support válasza olyan mint a jókislány a jól sikerült buli után, vagy megjön vagy nem... :U
    Én most egy Xfi HD USB-re pályázom, működik a Win USB driverével, egyébként biztos, hogy nem gondolkoznék.
    Egyébként ha már hallottad a kártyák nagy részét, tudhatod, hogy semmivel nem rosszabb a hangja az Asusoknak.

    TESCO-Zsömle: ugye tudod, hogy olyan túl nagy jelentősége nincs az aranyozásnak. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • nyunyu

    félisten

    válasz alamuszi #20 üzenetére

    Azért a Creative-ot ne keverjük az Asus-al. Picit 3 évtizedes gyakorlata van hangkeltőkben, azaz komolyabb tapasztalata van PC fronton, mint bárkinek a piacon.

    Creative ~15 eve abbol el, hogy az integralt zajgeneratorok eljovetelevel szep lassan csodbe mentek/eltuntek/kihaltak a PCs hangkartya piacrol a lehetseges konkurensei (Hercules, Turtle Beach, Aureal)

    Innovaciojuk meg kimerul annyiban, hogy olcson felvasarolnak tokeszegeny cegeket.
    Lasd elso PCI-s SB kartya, ami egy atmatricazott Ensoniq volt, vagy a perekkel csodbe kergetett Aureal-t.

    Vagy addig szponzoraltak a profi hangkartyakra specializalodott E-mu-t, amig az oveke nem lett. (E-mu tervezte az osszes hangprocesszorukat az elso SB Live! ota.)

    Driver tamogatottsaguk meg a beka segge alatt van, 5 evig hasznaltam jobb hijan egy Au4-et, ezalatt _egy_ hibatlan driveruk sem volt, ujabb verziok max a bugok szamat noveltek a hangminoseg rovasara.

    Miota kijott a Win7, azota nem birtak hozza normalis drivert irni, igy kenytelen voltam az utolso Vista only drivert (2.18.0010) hasznalni, mert az legalabb turhetoen szolt, csak a telepitoje volt elqrva, meg a mikrofont nem kezelte normalisan.

    Miutan sikerult multkor vizhutes szereleskor elaztatni, azota nem rohantam a boltba uj Creative kartyaert, inkabb vettem egy HDMI kepes Onkyo erositot, sokkal jobban szol a GTX460 "hangkartyaval", mint az Au4+regi Onkyo erositom. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák