Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    Így pár commentet olvasva hozzászólnék, mint előző generációs SB tulaj:

    Azért az átlag user nem szedi szét a laptopját kitakarítani. Erre vannak szervízek, nekik meg szakembereik.
    (Bátraknak mondjuk szét lehet szedni :) )

    Ráadásul ezek a laptopok nem igazán játékra vannak kitalálva, bár arra is lehet használni, nem a gémer csoport a célközönség (RGB világítás sincs :) ) ez nem gémer laptop, inkább managereknek, utazós, mutatós prémium kütyü, és erre a célra igen jól használható. Sőt!

    Én consumer szinten használtam, meg prezentációkoz, de Photoshop, Lightroom, és még Siemens Simatic is ment rajta, nem nagyon vettem észre a throttlingot.

    Ráadásul különleges, "nemApple", egy prezentációnál, mikor lekapod a kijelzőt, és azon mutogatva az érdeklődőknek közelebbről is a dolgokat, azért néznek nagyokat az emberek.

    Főnökömmel külföldön voltunk (nagy focirajongó) és éppen azon szenvedett, hogy a reptéren a telefonján nézzen valami meccset, szóval inkább odaadtam neki tabletként, hogy nézze azon. Ő teljesen el volt ájulva tőle, a fél reptér meg őt bámulta közben (sokan irigyen) ahogy álltunk a sorban :)

    A zsanér jól működik, bár azért rövidgatyában figyelni kell ha nyitod ki az öledben xD
    Kénylemesen elfér egy normál laptoptáskában és hátizsákban is.
    Mondjuk először nekem is érdekes volt maga a megoldás, de páldául arra jó, hogy amíg egy Gamer laptop nem szereti a hurcolászást, itt nem tudod összedörzsölni a kijelzőt a billentyűzettel! ;) Strapabíróságával nem volt gondom.

    Tény, hogy drága (Én sem magamnak vettem, nem is adnék ki ennyit laptopért ha magamnak kellene vennem.) de végülis mi az hogy nem értelmezhető?
    Ha a macbookokhoz hasonlítjuk, akkor bizony még olcsó is.Funkcionalitásában is többet tud, prémium kategória, prémium összeszerelés, minőség, sajnos bizony prémium áron.

    Persze lehet róla negatívumokat is mondani, de az már offabb topik, ez az új verzió.

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz FoxiestFox #62 üzenetére

    Tehát a szívlapát meg a gombosvilla azok prémium termékek? :U

    A szó amit keresel az a célhardver, az pedig szokszor minden csak nem prémium...

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz pengwin #79 üzenetére

    Azért nem kell annyira megizzadni.

    Az én munkámhoz erőgép kell, az XPS-t ugyanúgy a hajamra kenhetem mint a Surface-t.

    Az Ipad-et technikailag semmire nem tudnám használni, szóval az is mehet a levesbe.

    Viszont tárgyalásokra, utazásokhoz, amikor nem feltétlenül kell az erőgép, és nem akarom a power laptopot vinni, akkor ott van a Surface, bemutatózni, demózni, jegyzetelni, filmet nézni, dolgozni, mindent tudok vele, és mindre alkalmasabb és kényelmesebb mint a laptop + tablet duó, ráadásul kevesebb cucc a reptéren, kevesebb konnektor kell a töltéshez, stb.

    Minek vinnék ennyi kütyüt magammal, ha az egybegép egyedül mindkettőnek a feladatát ellátja, ráadásul akár többet is?

    Kicsit úgy érzem magam, mint anno mikor mindeki azon hisztizett, hogy minek a telefonba kamera, mindenki jobban jár egy fényképezővel.

    Arról nem is beszélve, hogy presztizs szempontból sem mindegy néha mivel jelensz meg. Jó laptop az XPS de nem egy kategória...

    Mások vagyunk, mindenkinek mások a szempontjai, ez érthető, viszont akkor ezt mindenkinek illene is megértenie :)

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák