Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    Én a sima bankkártya helyett használok már 7 éve egy erstés Wizz hitelkártyát. Évi legalább egy 2 fős repülőjegy kijön a pontokból (azt hiszem hogy évi 4 ezer a díja, meg 3 évenként talán 5 ezer az új kártya) és sose megyek mínuszba a sima számlához képest. Gyakorlatilag ez a fő kártyám, a másikkal csak készpénzt veszek fel. A wizzes ugye Mastercard, az mindenhova jó. Ja és persze mindig időben utalom át az összeget a fő számlámról a hitelkártyáéra, így 7 év alatt 1 Ft kamatot se fizettem nekik. Nekem így egyértelműen megéri.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz plevips #28 üzenetére

    Az a vicces, hogy a Wizz hitelkártyánál opcionális a törlesztési biztosítás, és úgy van megoldva, hoyg a fordulónapon fennálló tartozás 1%-a. Itt egyből megláttam a lehetőséget, és megkérdeztem a bankos hölgytől, hogy ha előtte egy nappal visszafizetem az egészet és 0 a tartozás, akkor mi lesz? Semmi, akkor 0 Ft-ba került a biztosítás. Na azóta így csinálom. :D Egyébként olyan se volt soha, hogy nem írtak volna jóvá pontot. Ja és mivel MasterCard, ehhez is jár biztosítás külföldön.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák