Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz mekker #40 üzenetére

    Bizonyos fokig ez az "előadóknak" köszönhető.A javarészük gyorsan akar sztár lenni a digitális világban.Digitális eszközökkel,digitális formátumban...Kevés és hiányos tudással.Így a kluboknak sem igazán érdeke a hagyományos technikák fent/megtartása.Azért sokakat láttam,hallottam bakelitről zenélni,volt egy hangulata,ma már ez kevésbé erről szól.A "dj"-k slágereket játszanak,nincs stílusuk,ritkán értenek a keveréshez,maguktól sztem sokan még ütemet sem találnának.A lényeg csak az,hogy az adott helynek forgalmat generáljanak.A klub tulajnak meg csak jó,hogy nem kell vagyonokat kicsengetni valódi fellépők egy-egy órás(minőségi) szettjeiért.Erre van igénye a mai közönségnek....Belemehetnénk az úgynevezett klub-kúltúrába,amit az hoz magával a mai tizenéveseknél.Még egyszer sem hallottam,hogy voltunk pl egy Budain,mekkora királyság volt...Azt viszont igen,hogy piáltunk,b@sztunk a retyón,nyócat eccccerre,meg jószétkűdtük magunkat.A zene egyre inkább csak körités vagy ürügy ehez,és sokszor tök mindegy ki,mi szól.
    Aki valódi fellépőket,minőségi zenéket akar,az fesztiválokra jár igényeinek megfelelően.
    Ezzel nem azt mondom,hogy valami köze is legyen a témához,hogy a fejlődés rossz,-nekem is van itthon egy elég alap kontrollerem,barátoknak,vagy csak úgy magamnak szórakozni épp elég-hanem azt,hogy ilyen viszonyok mellett tényleg max otthonra a megszállottaknak van értelme beruházni ebbe a cuccba.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák