Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz stratova #13 üzenetére

    Persze, de ha megnézed korábban milyen ütemben fejlődtek a lapkák, és évente menni jött, akkor csak hiányérzeted támad!

    Szerintem amúgy meg nem jó, hogy a legújabb, és piszkosul drága gyártástechnológiára építenek. Inkább nem is tudom, optimalizáljanak, alakítsák át az egész GCN struktúrát, a fogyasztáscsökkentés érdekében, és gyártsanak régebbi, olcsóbb, kipróbált gyártástechnológiával. Most pl a konkurenciának még mindig ott a lehetőség, hogy arra lépjenek majd és nem vagyok meggyőződve arról, hogy teljesítményben be fogják majd érni, lényegében nagyobb felbontáson a VEGA 64 duplája kellene, csak hogy egálban legyenek.

    Kis megjegyzés a 18.10.1-es meghajtóra. Jött hozzá egy frissítés, kiegészülve 1-2 Vulkan kiterjesztéssel ha jól látom. Ami jó is lenne, de nem az. Időnként teljesen véletlenszerű teljesítményesés van, Vulkan alatt (New Colossus) és Division alatt, utóbbi alatt korábban is volt ilyen, de a 4 magról 4 mag + HT megoldotta a kérdést, most ez visszatért, recseg a hang Realteken, vacakol a FreeSync (már megint) pedig már jó volt, belassul a vezérlőfelülete a meghajtónak, a tálcaikon nem jelenik meg pedig beállítva, frissítésnél, jobb klikk alatti menüben sem volt (azt hittem nem is települt), de a teljes törlés és újratelepítés azt legalább megoldotta. Overlay nem működik VSR-rel, Codemasters játékoknál lényegében nem működik a VSR (továbbra sem). A meghajtó nem ismeri fel az összes telepített játékot, Steam és Origin alól. Hirtelen ennyi. AMD-nek jelentve, (újfent).

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák