Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumkola

    veterán

    válasz Abu85 #26 üzenetére

    arra gondoltam, hogy a Mafia 2 programozói csesztek el valamit

    ha cpu limit van tökmindegy mennyi geforce van a gépedben, nem fog gyorsulni semmit
    hogy mehet 2 geffel a high apex amikor cpu limit van a cloth miatt?
    itt éppen hogy proci cserével kell gyorsulni a dolognak

    érted a problémám, itt valami nagyon sántít és erős ferdítés szaga van a dolognak
    :D

    [ Szerkesztve ]

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Abu85 #26 üzenetére

    Aham,és hát minden kötelező "high"-ra tenni,mert ha ott nem megyen akkor aztán irgum-burgum... ;]
    Há' nehogymáá' ne lehessen kimaxolni egy gtx460-al...olyant...hogy ez mekkora probléma... persze arról nem szól a fáma hogy milyen szépen skálázható a motor,és milyen részletgazdag a látvány...Látom szíved vágya ott ásni a fizikszet ahol lehet,ez nem túl fairplay...és most találtál egy hibát is amiről lehet csámcsogni... :(((
    (#29) fant
    Tényleg???TE kipróbáltad????Akkor miről beszélünk?Mert én kijátszottam... az egyik karit dedikáltam fizikszre a másik karinak meg adtam driverböl egy 4XAA-t és megvolt a fix60fpsem...akkor??ja és igen 1920X1080-ban...mások megy egy szem gtx260 is szépen elvannak.És neked hogy ment 5850-el,gondolom TE már 1024-ben is játszhattad... ;]

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Abu85 #26 üzenetére

    "mert nagyon hülye az a programozó, aki csak megírja a cuccot, de meg se nézi, hogy fut-e"

    AAAs címről beszélünk, amit valszeg OOPs szabályok szerint fejlesztettek. olyan nincs, hogy ezt nem vették észre megfelelően működő debug keretrendszerrel. vagy a bétateszt folyamán. ennyire nem lehetnek amatőrök. zárójelben: vagy az utolsó heti haxolás eredményeként valaki kikommentelte a sort és nem vette ki belőle, de akkor pár napon belül ki kell jönnie a hotfixnek.

    semmin se futó játék.. hm, deja vum van. arra pedig fogadni merek, hogy pár hónapon belül a pcs kalózkodást fogják szidni, mert pcre nem fogyott a játékuk. hát persze, hogy nem, mert az átlaguser elkönyveli, hogy ehhez kétgpus rendszer kell, aztán nem veszi meg. hiába menne jól highon (megtörtént eset, ismerős 4.0án járó c2d 8x00áson 9800gt OCvel és négy giga rammal ki se próbálta, mert úgyis játszhatatlanul szaggatna!). crysisnél is pontosan ugyan ez volt (mmint nemfogy és a kalózok, nemám a very high kritikán aluli optimalizációja).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák